Co powinien zawierać plan stołów weselnych?

Organizacja ślubu nie jest prostą sprawą. Tym bardziej, że ślub i wesele muszą być zorganizowane najczęściej w każdym najdrobniejszym szczególe i nie może być na nich nieprzewidzianych, niemiłych niespodzianek. Dlatego też wiele par przy organizacji tego najważniejszego dla siebie dla dnia, korzysta z pomocy specjalistów. I tak np. świetnym pomysłem jest tablica weselna z rozmieszczeniem gości, wykonana u profesjonalistów. Na co zwrócić uwagę? Oto nasze wskazówki.

Jak wygląda plan stołów weselnych?

Plan stołów weselnych wykonywany jest najczęściej w dużym widocznym dla gości formacie. Umieszczany zazwyczaj przed restauracją lub w jej korytarzu musi być czytelny dla każdej osoby zaproszonej na przyjęcie.

W zależności od klimatu całej imprezy, można stworzyć plan pasujący stylistyką do całości uroczystości. Plan stołów weselnych może być wzbogacony np. o wspólne zdjęcie pary młodej lub pierwsze litery przyszłych małżonków.

Co powinno znaleźć się w treści?

Plan stołów weselnych żądzą się pewnymi prawami, dlatego obowiązkowo w ich treści należy wpisać podstawowe informacje dotyczące usadzenia gości oraz ich stolików. Umieszczamy w nim takie dane, jak: imiona i nazwiska zaproszonych osób oraz wskazujemy miejsce, w którym zostali usadzeni wraz z numerem stolika (w przypadku stolików okrągłych).

Taki plan stołów weselnych to doskonały drogowskaz dla gości, który sprawia, iż czują się pewniej i bezpieczniej na sali oraz nowoczesna i stylowa dekoracja, która będzie stanowić doskonałą pamiątkę dla pary młodej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *