Jak oswoić przedślubny stres?

Ślub to jedna z najpoważniejszych decyzji w życiu każdego człowieka. Nic dziwnego, że przyszli małżonkowie i ich rodziny za wszelką cenę starają się oswoić stres. Oto jeden ze sposobów…

Zaproszenia na wesoło

Wystarczy, że samo wydarzenie jest poważne, nie musimy nadawać mu poważnej oprawy. Zaproszenia ślubne z humorem: https://rozsadnepannymlode.pl/sklep/nowoczesne-zaproszenia-slubne/z-humorem/, to jeden ze sposobów wybieranych przez młodych małżonków, którzy chcą między innymi w ten sposób pokazać światu, że powaga sytuacji ich nie przerasta i mają wszystko pod kontrolą.

Pomysłów zaproszeń na wesoło jest naprawdę wiele. Możecie wykorzystać jeden z istniejących, chyba że macie w zanadrzu coś własnego.

Zabawnie ułożona treść

Treść zaproszeń naprawdę nie musi być śmiertelnie poważna i taka jak zawsze.

Tradycyjny komunikat może być ubrany w zabawne rymy, co z pewnością złagodzi i oswoi jego treść.

Zabawna grafika

Zła teściowa to oklepany temat, ale wciąż potrafi wywołać uśmiech na twarzy. Również u teściowej. Dlaczego tego nie wykorzystać?

Innym pomysłem, dość często występującym na zaproszeniach ślubnych z humorem, jest motyw kajdanek, kul u nogi itp. Przecież jak powszechnie wiadomo ślub to „uziemienie”, zwłaszcza dla mężczyzny.

Karykatury młodych – tu potrzeba już czegoś więcej niż przeciętnie zdolny grafik z dostępem do bezpłatnych materiałów stockowych. Udana karykatura państwa młodych w odpowiednio zabawnej oprawie na zaproszeniach ślubnych może być jednak strzałem w dziesiątkę.

Takie zaproszenia nawet po spełnieniu swojej roli, będą cenna pamiątka po ślubie i weselu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *