Jaka jest najlepsza papeteria na ślub?

Zorganizowanie wymarzonego ślubu wcale nie jest tak prostym zadaniem, jakby to mogło wydawać się na pierwszy rzut oka. Problemy mogą pojawić się nawet przy wybieraniu zaproszeń dla swoich gości. Aby nie zmarnować całego dnia na tym zadaniu, warto jak najszybciej zapoznać się z naszym artykułem, dzięki któremu dowiedzą się Państwo jak wybrać zaproszenia ślubne.

Oryginalne zaproszenia w stylu greenery

W ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się botaniczne zaproszenia ślubne oraz zaproszenia w stylu greenery. Jest to doskonała propozycja przede wszystkim dla tych osób, które organizują wesela minimalistyczne, boho albo rustykalne. Bazowymi kolorami zaproszeń jest nie tylko biel, ale również zieleń w każdej postaci. W niewielkich akcentach można znaleźć również naturalny brąz i minimalistyczne złoto. Głównymi ozdobami papeterii tego typu jest oczywiście zielona roślinność. 

Na jakie kolory postawić?

Osoby, które nie wiedzą jak wybrać zaproszenia ślubne, aby pasowały do organizowanej imprezy, powinny skupić się na kolorach, które wbrew pozorom odgrywają bardzo ważną rolę. Biało-zielone zaproszenia idealnie pasować będą do stylu greenery i rustykalnego. Na klasycznym białym tle doskonale prezentują się nie tylko florystyczne motywy, ale również zwykła czarna czcionka. Na głębokiej butelkowej zieleni rewelacyjnie prezentować będą się również białe napisy. Są to bardzo uniwersalne kolory, które pasować będą nawet do eleganckiego przyjęcia. W ostatnim czasie bardzo modne są również subtelne i pudrowe odcienie.