Jaką rolę pełnią winietki ślubne?

Wybór winietek ślubnych to ważny element przygotowań do ślubu. Te stanowią istotny detal dekoracyjny, a przede wszystkim ułatwiają organizację przyjęcia. Jaka jest ich rola i jakie winietki ślubne wybrać, żeby być zadowolonym z efektu?

Winietki ślubne – potrzebne czy nie?

O ile na przyjęciu ma pojawić się tylko kilkoro gości, istnieje szansa, że uda się znaleźć dla wszystkich miejsce bez zbędnych konfliktów. Jeśli jednak organizujemy wesele na kilkadziesiąt osób, lepiej zawczasu zdecydować, gdzie kto usiądzie i uniknąć sytuacji, w której goście biegają w popłochu w poszukiwaniu wolnego miejsca, kłócą się, muszą usiąść obok osób, których nie znają i w obecności których czują się skrępowani. Temu mają zapobiec ślubne winietki – karteczki z imionami gości umieszczone na stole. Im więcej zaproszonych, tym bardziej są niezbędne.

Gdzie kupić ładne winietki ślubne?

Organizując przyjęcie ślubne, mamy do wyboru dwie opcje: zakupić gotowe ślubne winietki na stół lub wykonać je na zamówienie. Najważniejsze, by estetyką pasowały do charakteru przyjęcia. Na ślub romantyczny idealne będą karteczki z kwiatowymi czy koronkowymi zdobieniami, na nowoczesne przyjęcie – winietki z oryginalnymi rysunkami czy grafikami, w nietypowym kształcie. Możliwości jest naprawdę dużo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *