Kolor szyku jako motyw w zaproszeniach ślubnych

Pary stojące u progu zawarcia związku małżeńskiego stoją przed wyborem, wybrania odpowiednich zaproszeń ślubnych. Jest to jednak bardzo trudny wybór, bo rynek aż ugina się od dostępnych wzorów i kolorów. Kiedy nie wiemy, jakie wybrać to warto postawić na kolor, który podkreśli podniosłość wydarzenia i sprawi, że będą wyglądać bardzo szykownie. Nie powstydzimy się nimi przed gośćmi, których będziemy zapraszać wręczając owe kartki zapraszające na nasz wielki dzień.

Kolor szyku i wielkich uroczystości

Zaproszenia ślubne granatowe to bardzo dobry wybór, bo kojarzą się nam z najbardziej podniosłymi wydarzeniami. Chcemy, aby nasz ślub był traktowany przez wszystkich bardzo poważnie, dlatego motyw granatu, jest tutaj jak najbardziej na miejscu. Pary, które decydują się na ten kolor jako motyw przewodni wesela, a także zaproszeń, są przekonane o swojej miłości i dają sygnał gościom, że traktują uroczystość bardzo poważnie.

Ponadto kolor granatowy jest doskonałą bazą dla innych barw. Świetnie wpasowuje się także w biały, który jest kolorem niewinności, jak również kremowy. Wszystkie niemal klasyczne kolory świetnie się ze sobą połączą, kiedy wybierzemy zaproszenia ślubne granatowe: https://z-milosci.pl/zaproszenia-slubne/granatowe. Jest to genialna propozycja dla par, która pragnie, aby ten dzień był wyjątkowo uroczysty i podniosły. Możemy przełamać ten bardzo surowy w odbiorze kolor, jakimiś elementami np kwiatami. Będzie to delikatne złagodzenie kompozycji , które jednak nie pozbawi kartek elegancji i szyku, o który nam chodzi. Ten rodzaj zaproszeń jest obecnie bardzo modny i często wybierany przez pary.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *