Oryginalne upominki dla gości weselnych

Wybierając atrakcje weselne warto poświęcić nieco swojego cennego czasu, aby wybrać oryginalne i pomysłowe upominki dla gości. Ten bardzo miły zwyczaj cieszy się olbrzymim zainteresowaniem przede wszystkim na Zachodzie, ale coraz częściej upominki wręczane są także na naszych weselach.

Jakie upominki dla gości wybrać?

Upominki mogą okazać się najlepszym sposobem na to, aby podziękować gościom za przybycie na jeden z najważniejszych dni w naszym życiu. Do eleganckiego opakowania możemy włożyć między innymi alkohol w małych buteleczkach ze specjalną zawieszką na której znajdować będą się nasze imiona i data ślubu. Ciekawym pomysłem są także specjalne czekoladki z nadrukowaną fotografią. Bardzo częstymi upominkami są także ciasteczka z wróżbą albo miłym cytatem lub płyta z muzyką graną na weselu.

opakowanie czekoladek weselnych

Księga gości

Doskonałą atrakcją weselną może okazać się także księga gości, która jest wspaniałą pamiątką dla Państwa Młodych. Księga gości jest najlepszą okazją dla gości weselnych na popisanie się kreatywnością w pisaniu oryginalnych życzeń. Księga gości może być podawana z rąk do rąk albo można wyznaczyć specjalną osobę, która będzie za nią odpowiedzialna. Najlepiej aby goście wpisy do księgi dokonywali przed rozpoczęciem przyjęcia.

Więcej na temat atrakcji weselnych przeczytasz tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *