Podziękowania dla gości weselnych – postaw na urokliwe sukulenty

Kiedy zbliża się czas wesela, wszyscy są podekscytowani – już niedługo dwoje pisanych sobie ludzi powie sakramentalne „tak”. Ceremonia zaślubin jest bardzo uroczysta, a następujące po niej wesele pozwala świętować to wydarzenie wraz z rodziną i przyjaciółmi. Pięknie przystrojona sala, wyborne smaki w menu i tańce do białego rana to niesamowite doświadczenie, które urzeknie państwa młodych i ich gości. Para młoda może zapewnić im drobne podarunki, takie jak mini roślinki wraz z podziękowaniami dla gości. Bardzo efektownie prezentują się sukulenty, czyli małe zielone roślinki.

Sukulenty jako podziękowanie dla gości – prezent i ozdoba w jednym

Wyrażenie swojej wdzięczności za obecność na weselu jest bardzo ważne. Podczas organizacji każdego aspektu związanego z uroczystością ślubną nie można zapomnieć o fantastycznych prezentach dla gości w ramach podziękowań. W zależności od posiadanego budżetu należy zdecydować się na różnego rodzaju podarunki. Mogą to być miniaturowe buteleczki dobrego trunku, czekoladki czy właśnie roślinki. Na stole przy miejscu każdego gościa umieszcza się uroczy sukulent z podziękowaniem dla gości. Roślinka bardzo efektownie prezentuje się w szklanym słoiczku, z podłożem z ozdobnych kamyczków. Taki słoik może być przewiązany wstążką lub lnianym sznurkiem oraz dodatkowo zawierać naklejkę bądź liścik z imionami pary młodej i datą ślubu. Warto wybrać również spersonalizowane hasło, które idealnie odda waszą wdzięczność i radość za przybycie gości, np. „serdecznie dziękujemy za wspólne uczczenie tego dnia”, albo „dziękujemy za poświęcony nam czas i wspaniałą zabawę”. Takie miniaturowe roślinki na pewno ucieszą gości oraz ozdobią weselny stół. Po zabraniu ich do domu przez wszystkich biesiadujących będą one tworzyć urokliwą ozdobę w ich domach.

Wysokiej jakości podarunki dla gości – sukulenty w ładnej dekoracji

Poszukując odpowiedniego upominku dla gości w ramach podziękowania za ich obecność na weselu, należy postawić na wysokiej jakości produkty. Solidne wykonanie i odpowiednio dobrane dekoracje zapewnią wysoką jakość podarunku. Nie ulegnie on zniszczeniu podczas transportu oraz będzie długo zdobić mieszkanie każdego z biesiadników. Na roślinach takich jak sukulenty podziękowania dla gości będą idealnie pasować. Pomimo tego, że sukulenty są miniaturowej wielkości, będą z pewnością przykuwać uwagę. Dołączone do nich podziękowania w formie ciepłych słów bądź symbolicznej daty, stanowić będą miłe wspomnienia z wesela. Sukulenty to symbol wytrwałości, co daje im znaczącą przewagę nad innego rodzaju podarunkami. Jeżeli zdecydujemy się na produkty spożywcze (czekoladki, mini trunki), to zostaną one skonsumowane. Roślinki zaś zabrane ze sobą do domu przez gości będą zawsze w zasięgu wzroku i na długo będą przywodzić na myśl niesamowite chwile doskonałej zabawy. Warto dodać, że sukulenty pochodzą ze środowiska o ograniczonej dostępności wody, przez co wytworzyły specjalne mechanizmy pozwalające im magazynować wodę. Dzięki temu nie wymagają one specjalnej pielęgnacji, więc nawet amator roślin doskonale sobie z nimi poradzi.