Podziękowania dla gości z czekoladkami Merci – jak je przygotować?

Chcesz podarować wyjątkowy upominek swoim gościom weselnym? W takim przypadku pomyśl o wybraniu dla nich słodkich czekoladek Merci! Zobacz, w jaki sposób przygotować uroczy podarunek tego rodzaju!

Dlaczego warto podarować słodkie upominki gościom na weselu?

Przekazanie gościom na weselu podziękowań jest bardzo dobrym wyborem, ponieważ można dzięki temu wyrazić swoją wdzięczność oraz przekazać im wyjątkową pamiątkę. Właśnie dlatego tak wiele Par Młodych decyduje się obecnie na wybieranie takich upominków.

Wśród popularnych podarunków dla gości znajdują się te w formie wyśmienitych słodyczy, które dodatkowo opatrzone dekoracyjnymi karteczkami albo nadrukami nawiązującymi do wydarzenia – dzięki temu są tak oryginalne i efektowne.

Do tej kategorii zaliczyć można również podziękowania zawierające lubiane czekoladki Merci, które idealnie nadają się na tę okoliczność. Zobacz, w jaki sposób można je przygotować!

Jak wyglądają podziękowania dla gości z Merci?

Podziękowania dla gości z wykorzystaniem wyśmienitych czekoladek Merci mają najczęściej postać dekoracyjnych kartoników, do których przymocowane są te słodycze – dzięki temu są one tak efektowne i mogą stanowić uroczą pamiątkę.

Kartoniki, do których przymocowane są czekoladki, na ogół mają prostokątny kształt i opatrzone są nadrukami nawiązującymi do dnia zaślubin. Umieszcza się na nich informacje takie jak imiona nowożeńców, a także data zaślubin. Niektóre rodzaje takich podziękowań mogą mieć również napisy, na przykład „Merci, że jesteś tu!”.

Takie podziękowania dla gości Merci mogą mieć różne grafiki, które można dostosować specjalnie do swojego motywu wesela i ślubu, na przykład mogą być wykończone jednolitymi kolorami lub mogą mieć stylowe grafiki, na przykład kwiatów albo liści. Często są one również wykończone uszlachetnieniem, na przykład złoceniem.

Na środku kartonika umieszcza się czekoladkę – przymocowana jest ona najczęściej za pomocą kawałka taśmy dwustronnej, dlatego można łatwo i szybko oderwać ją od podłoża.

Jak zamówić podarunki z Merci dla gości?

Gdy chce się przekazać gościom podziękowania z czekoladkami Merci, można zrobić to na dwa sposoby:

1. Samodzielne przygotowanie podarunków

W tym przypadku należy we własnym zakresie zaprojektować albo zakupić projekt kartonika, a potem wydrukować go na drukarce. 

Gdy wybiera się taką właśnie opcję, duże znaczenie ma jakość wydruku, ponieważ w przeciwnym przypadku upominek może nie wyglądać zbyt dobrze. Następnie do kartoników należy przymocować czekoladki.

2. Zamówienie kartoników z gotowym nadrukiem

Drugim rozwiązaniem będzie zamówienie kartoników mających gotowe nadruki. To wygodne rozwiązanie, a dużo wariantów takich podziękowań dla gości Merci można znaleźć obecnie w firmach specjalizujących się w sprzedaży tego rodzaju wydruków. 

Wystarczy wtedy jedynie wybrać odpowiedni projekt graficzny, a także przekazać do firmy informacje o tym, jakie nadruki mają znaleźć się na kartonikach, więc jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla osób planujących podarować takie upominki.