Pomysł na zaproszenia ślubne

Szukacie pomysłu na nowoczesne i eleganckie, a przy tym niepowtarzalne zaproszenia ślubne?

Zaproszenia ze zdjęciami narzeczonych, do prawdziwy hit – z pewnością przypadną do gustu również wam.

Niepowtarzalne

Nie można sobie wyobrazić bardziej wyjątkowych zaproszeń, niż te, bo nie istnieje bardziej oryginalna i osobista grafika.

Zapewne dlatego nawet po uroczystości weselnej, zaproszenia ślubne ze zdjęciem nie wędrują do kosza, ale do rodzinnego albumu, lub w ramki. Oprócz swojej podstawowej funkcji, zdjęcia te doskonale sprawdzają się jako wyjątkowa pamiątka ze ślubu. Pamiątka, o której wręczeniu rodzinie, czy przyjaciołom, nie musicie pamiętać – wystarczy, że po prostu zaprosicie ich na swój ślub przy pomocy tych wyjątkowych zaproszeń.

Możliwe do samodzielnego zaprojektowania

Nawet, jeśli żadne z was nie jest profesjonalnym grafikiem, macie wpływ na wygląd waszych zaproszeń.

Po pierwsze – to wy wybieracie zdjęcie, jakie się na nich znajdzie.

Po drugie – większość firm, które wykonują takie zaproszenia, umożliwia samodzielny wybór czcionki, koloru papieru, położenia i wielkości zdjęcia oraz innych detali.

To kolejny argument za rozważeniem zaproszeń ślubnych ze zdjęciem.

Czy to jest drogie?

Ceny zaproszeń ze zdjęciem nie odbiegają od innych zaproszeń, a wiele firm oferuje korzystne rabaty uzależnione od różnych czynników – przede wszystkim od wielkości zamówienia.

Istnieją propozycje znacznie droższe – na przykład rustykalne zaproszenia robione ręcznie – w których przypadku nie ma gwarancji takiej wyjątkowości, jak w przypadku zaproszeń ze zdjęciem.

Przykłady foto zaproszeń ze zdjęciem omówionych w tekście znajdziesz na przykład tutaj: https://z-milosci.pl/zaproszenia-slubne/ze-zdjeciem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *