Romantyczne wesele

Dzień wesela to marzenie wielu dziewczynek, a później kobiet. Będąc narzeczoną często okazuje się, że ten dzień już dawno zaplanowałyśmy, ale to o szczegóły trzeba zadbać, żeby był on faktycznie taki jak chcemy. Romantyczna wizja pięknie przyozdobionego kościoła i sali weselnej to coś, co sprawia, że robi się nam cieplej na sercu.

Istotny jest detal

Koronkowe zaproszenia, muślinowa suknia i świece w ogromnych wazonach pełnych kwiatów, przytłumione światła, księga gości z szarym papierem przekładanym białą, półprzezroczystą bibułą, winietki, upominki dla gości, czy też pudełko na obrączki ślubne jak te od marki Z-MILOSCI.PL

Warto dopasować wszystko tak, aby łączył je jeden przyjemny dla oka, ale nie przytłaczający szczegół, który zaznaczy styl przyjęcia i całego dnia.

Romantyczny motyw koronki będzie idealny dla romantycznego wesela, które w przytłumionym blasku świec doskonale wtopi się w całą ciepłą oprawę.

Rozmach, czy skromność?

Spektakularność wesela wcale nie zależy od liczby zaproszonych gości. Nawet przy ich małej ilości wesele można zrobić huczna, a przy dużej skromne i przyciszone – chociaż będzie zapewne trudniej. Dobrze jest zastanowić się dużo wcześniej, na czym najbardziej nam zależy.

Bryczka, samochód, czy może jazda konno z kościoła do sali weselnej? Wszystko jest kwestią wyobraźni, inwencji twórczej i oczywiście zasobności portfela. Chociaż jeśli chodzi o to ostatnie to czasami warto zrezygnować z prezentów weselnych na rzecz tego wymarzonego, jedynego w życiu dnia, który będziemy wspominać do końca życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *