Winietki ślubne – proste kartki, czy coś więcej?

Dawniej winietka była to kartka ułożona na talerzyku przy weselnych stołach. Dzisiaj ta metoda jest nadal stosowana, ale już coraz więcej par wraz z inwencją twórczą odchodzi od tego typu rozwiązań.

Często winietki na współczesnych weselnych stołach są dopasowane do charakteru wesela, na przykład motywem kwiatowym lub z inicjałami i podziękowaniami od pary młodej. Coraz częściej do winietek dokładane są również drobiazgi ślubne w formie na przykład cukierka, pralinki, czy napoju. Ile par młodych tyle samo pomysłów. Niektóre naprawdę oryginalnie przedstawiają winietki i podziękowania przeznaczone dla swoich gości a pomysły niektórych Państwa Młodych potrafią naprawdę zaskoczyć. Owszem, tradycyjne kartki, ewentualnie z jakaś drobną ozdobą znajdujące się na lub przy talerzyku mają swój urok i doskonale spełniają swoje zadanie. Jest jednak wiele rozwiązań bardziej nietypowych, które potrafią zapaść w pamięć na długo. Nie muszą to być jakieś duże dodatki do winietek, ale na przykład równie miłe jest zdjęcie państwa młodych na winietce. Oprócz oryginalnego efektu, stanowi to również miłą pamiątkę.

Dlatego warto wybierając winietki na wesele warto chwilę zastanowić się jak uatrakcyjnić weselny stół i co mogłoby być miłą pamiątką dla naszych gości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *