Zawieszki na alkohol

Moda weselna zmienia się wraz z upływem lat. Przez długi czas jedynymi ozdobami wódki weselnej były koślawo zawiązane u szyjki butelki wstążeczki. Potem pojawiły się etykiety naklejane na froncie butelki. Współczesne młode pary, by iść z duchem czasu, sięgają jednak po jeszcze bardziej innowacyjne rozwiązania – zawieszki na alkohol weselny. To sprytne rozwiązanie, które dla gości jest atrakcyjnym dla oka akcentem, dla nowożeńców staje się natomiast postawieniem swoistej kropki na i, gdy przygotowania do uroczystości weselnych dobiegają końca.

Do wyboru do koloru

Obecnie na rynku występuje szeroki wybór zawieszek na alkohol – tutaj przykłady. Można wybierać spośród rozmaitych kolorów oraz wzorów. Możliwe jest także sporządzenie zawieszek na specjalne zamówienie młodej pary- wówczas to przyszli małżonkowie decydują, co na takich ozdobach powinno się znaleźć. Dzisiejsza myśl techniczna nie stawia praktycznie żadnych ograniczeń. Można również zdecydować, czy preferujemy bardziej tradycyjne zawieszki wiązane, czy też prostsze w obsłudze, zawieszki nakładane. Jedne i drugie prezentują się zachwycająco.

Zawieszeni na butelce

Bardzo sympatycznie wyglądają zawieszki z nadrukowanym zdjęciem pary młodej. Tak oznakowana butelka będzie stanowiła pamiątkę na całe życie – nawet, jeśli alkohol zostanie wypity, zawieszka pozostanie, by ożywiać wspomnienia.

zawieszka na alkohol

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *